Taner Özdeş
satışın 10 altın kuralı yazarı
Satışın 10 Altın Kuralı
İnsan doğuştan satıcı mıdır? Yoksa sonradan satıcı olunabilinir mi? Bu soruların cevapları herzaman tartışılsada net bir cevaba veya yüzde yüz kanıtlanmış bir sonuca henüz varılamamıştır.


Son Eklenen Makaleler

30 yıllık Aşkıma
27.12.2015 sevgili eşim Neylan ile 30. evlilik yıldönümüz

Doğum günüm
Bugün benim Doğum günüm

Kozmik enerji ile tanışmam
Kozmik Enerji, bütünsel yaklaşımla hem korunma, hem temizlenme hem de şifa sağlayan en etkili tamamlayıcı tıp yöntemidir.


Son Eklenen Haberler
  • 11.01.2017
    Bundan sonra beni www.tanerozdes.com.tr takip edebilirsiniz. www.tanerozdes.com sayfamı eski yazlarımı okuyabilmeniz için açık bırakacağım
  • 15.02.2015
    Bu pazar günü , 15 Şubat, Caddebostan Büyük Klüp'te Yazarlar günü yapılıyor. Ben de Büyük Klüp üyesi yazarı olarak saat 14.00-17.00 de kitaplarımı imzalamak için orada olacağım.
  • 23.11.2014
    Satış konusunda bilgi ve tecrübeye sahip bir Satış yetkilisi, Duygusal Zeka'ya sahip olmadan müşterisin etkileyemez, ikna edemez, uzun vadeli ilişkiler kuramaz.


Natro Hosting

BASINDA ÇIKANLAR
01.11.2008
Satışın 10 Altın Kuralına büyük ilgi
Satışın 10 Altın Kuralına büyük ilgi

Taner Özdeş’in yeni kitabı “Satışın 10 Altın Kuralı” büyük ilgi görüyor

 

KURUMSALHABERLER , 31.10.2008
Eğitimci ve yazar Taner Özdeş'in "Satışın 10 Altın Kuralı" adıyla çıkardığı yeni kitabı büyük ilgi gördü. Kitap, kısa sürede dördüncü baskıya ulaştı. Kitabın gördüğü ilgi, yurtdışından çeviri isteklerini de beraberinde getirdi.

Eğitimci ve yazar Taner Özdeş'in yeni kitabı "Satışın 10 Altın Kuralı", okuyuculardan büyük ilgi gördü. Kitap, kısa sürede dördüncü baskıya ulaşırken, yurtdışındaki yayınevlerinin de ilgisini çekti. Kitabın Almanya, İngiltere, ABD ve İsrail'de de piyasaya çıkması için hazırlıklar sürüyor.

Taner Özdeş'in satış mesleğinde yol almak isteyen satışçılarla beraber, insanlarla ilişkilerini güçlendirmek isteyen herkese hitap eden kitabı, "İnsan, doğuştan satıcı mıdır?" sorusuna yanıt arıyor. Özdeş, kitabında satışın yüzde sekseninin tutum ve davranış, yüzde yirmisinin yetenek ve bilgiye dayalı olduğunu belirtiyor. Satışta başarı için insanların satış dışındaki konularda da kendilerini geliştirmesinin önemini vurgulayan Özdeş, satışın iki insan arasında gelişen, güvene dayalı bir işbirliği olduğuna dikkat çekiyor. Satışı "ikna bilimi" olarak tanımlayan Özdeş, satışın fiyatla yapılamayacağının ve özü itibariyle duygusal bir karar olduğunun da altını çiziyor.

"Satışın 10 Altın Kuralı"nda, bir satışçının bilmesi gereken; “Beden Dili”, “NLP”, “Kişisel İmaj”, “Zaman Yönetimi”, “Satış Psikolojisi” ve “Satış Kapama” gibi pek çok konu ayrıntılı olarak inceleniyor. Kitabın en önemli özelliklerinden biri, Türk halkını iyi tanıyan, toplumsal karakteristikleri iyi analiz etmiş, satış konusunda uzun yıllara dayalı tecrübe sahibi bir yazarın kaleminden çıkması. Kendi kültürlerini baz alarak yazılmış çeviri kitapların aksine, "Satışın 10 Altın Kuralı", içimizden biri tarafından yazılmış olması nedeniyle hem büyük ilgi görüyor, hem de vaadini gerçekten sunabiliyor.

D&R En Çok Satan Ekonomi ve Pazarlama Kitapları listesinde on altı hafta kalmayı başaran kitap, Hepsiburada.com sitesinde de en çok satan kitaplar arasında bulunuyor.

Taner Özdeş, kitabıyla ilgili olarak şunları söylüyor: "1980'lerde, lisedeyken üç arkadaşımla beraber karışık müzik CD’si doldurup, çevremize ve okullara satmaya başladık. Çok keyifli ve eğlenceli olmasının yanında bu işten bir de para kazanmak benim açımdan müthiş bir keyifti. Satış sürecinde ilgimi çeken, satışın gerçekleşmesinden çok, insanları ikna etmekten aldığım zevkti. İnsanları ikna edebilmek, söylediğime inanmalarını sağlamak müthiş bir duygu idi. Sonraki yıllarda tüm kariyerimi satış temeline oturttum. Yılların deneyimini bugün kitap haline getirerek herkesle paylaşmak istedim. Kitabın gördüğü ilgi nedeniyle yurtdışından çeviri teklifleri geliyor. Kitabı, yayımlanacağı ülkelere göre revize edip yayımlama sürecindeyiz."

Detaylı Bilgi için : http://www.kurumsalhaberler.com/bulten/6986Taner Özdeş | 2011 | Her Hakkı Saklıdır
Paradigmasal