Taner Özdeş
satışın 10 altın kuralı yazarı
Satışın 10 Altın Kuralı
İnsan doğuştan satıcı mıdır? Yoksa sonradan satıcı olunabilinir mi? Bu soruların cevapları herzaman tartışılsada net bir cevaba veya yüzde yüz kanıtlanmış bir sonuca henüz varılamamıştır.


Tavsiye Yazılar

Kurbağa
Kurbağalar bir gün yarışma düzenlemiş.

Dinlemeyi Bilmiyoruz
Birini dinlerken, anlattığı şey ilgimizi çeksin veya çekmesin, bir süre sonra dikkatimiz dağılıyor, aklımız başka yerlere gidiyor ve karşımızdakini dinlememeye başlıyoruz.

Ayakkabıcı
Ayakkabıcı, yeni getirdiği malları vitrine yerleştirirken, sokaktaki bir çocuk onu izlemekteydi. Okullar kapanmak üzere olduğundan, spor ayakkabılara rağbet fazlaydı.


Son Eklenen Haberler
  • 11.01.2017
    Bundan sonra beni www.tanerozdes.com.tr takip edebilirsiniz. www.tanerozdes.com sayfamı eski yazlarımı okuyabilmeniz için açık bırakacağım
  • 15.02.2015
    Bu pazar günü , 15 Şubat, Caddebostan Büyük Klüp'te Yazarlar günü yapılıyor. Ben de Büyük Klüp üyesi yazarı olarak saat 14.00-17.00 de kitaplarımı imzalamak için orada olacağım.
  • 23.11.2014
    Satış konusunda bilgi ve tecrübeye sahip bir Satış yetkilisi, Duygusal Zeka'ya sahip olmadan müşterisin etkileyemez, ikna edemez, uzun vadeli ilişkiler kuramaz.


Natro Hosting

MAKALELER
30 yıllık Aşkıma
27.12.2015 sevgili eşim Neylan ile 30. evlilik yıldönümüz
Doğum günüm
Doğum günüm
17.11.2015
Bugün benim Doğum günüm
Kozmik enerji ile tanışmam
Kozmik Enerji, bütünsel yaklaşımla hem korunma, hem temizlenme hem de şifa sağlayan en etkili tamamlayıcı tıp yöntemidir.
Babalar günü
Babalar günü
21.06.2015
Bugün Babalar günü. Bir baba olarak, bu sene babalar gününün coşku ile kutlanması beni çok mutlu etti.
İnsanları Etkilemenin Sırları
İnsanları herkes etkilemek ister. Her insan sevilmek, beğenilmek, övülmek, takdir edilmek, hatırlanmak ister. O zaman işin sırrı belli değil mi?
2015 Yılı Hoşgeldin
2014 yılı nasıl geçti anlayamadım. 50 yaşından sonra hayat daha mı hızlanıyor, yoksa bizim zamana bakışımız mı değişiyor bilmiyorum.
Babalar günü
Babalar günü
15.06.2014
Eskiden anneler, babalar günleri bu kadar coşku ile kutlanmazdı
Arjantin ve Şili seyahatim
Bu seferki seyahatimiz Arjantin ve Şili. Sevgili Yonca Ertem organizasyonu ile hiç bir hazırlık yapmadan dünyanın bir diğer yanına...
25 Maddede Hayat Felsefem
İnsan doğar, yaşar ve ölür. Hayatı boyunca dış faktörlerin etkisi ile istediği insan olmak ve kendini tanımak yerine, başkalarının beğenisini ve takdirini kazanmak amacıyla yaşamaya başlar. Bir süre sonra gerçek benliğini unutur.
50 yaşinda bir adamin gözüyle
Bu yazımı okuduğunuzda 50 yaşımı bitirmiş olacağım. Halen içinde yaşam enerjisi olan, kocaman bir çocuk ruhu taşıyan, mutlu evliliği, iki tane çok gurur duyduğu oğlu, iş ve sosyal hayatında belli başarıları olan
Taner Özdeş | 2011 | Her Hakkı Saklıdır
Paradigmasal